צור יצחק

צור יצחק - יישוב קהילתי

בונים עתיד טוב יותר

שני, 23 יולי 2018 09:58

עדכוני ועד צור יצחק

נכתב על ידי 
דרג מאמר זה
(0 הצבעות)

‏‎תושבים יקרים,‏‎

אנו מודעים לקושי הרב שמתעורר עקב העבודות ברחבי היישוב ואנו שותפים לקושי ולרצון לראות את העבודות מסתיימות מהר ככל האפשר. עם זאת, אנו מבקשים להתאזר בסבלנות, שכן השלמת עבודות אלו צפויה לשדרג באופן ניכר את איכות החיים של התושבים.

אתם מוזמנים להעלות מולנו כל בעיה או תקלה שמתעוררת ונעשה כמיטב יכולתנו לטפל בהקדם. אנחנו מבקשים לפנות באופן מסודר דרך המזכירות על מנת לאפשר מענה יעיל ויכולת מעקב אחרי הפניות והטיפול.

‏‎להלן מספר עדכונים בנוגע לעבודות הפיתוח ברחבי היישוב.‏‎

מדרכות ועצים:‏‎ריצוף המדרכות סביב בית הכנסת החדש, סביב מרכז זילברמינץ וברחוב נחל פולג (עד בנייני מיטל) יושלם בקרוב. לאחר השלמת הריצוף יותקנו במדרכות החדשות ערוגות לשתילת עצים. העצים יישתלו בערוגות החדשות ובערוגות החסרות ברחבי היישוב עם תום העבודות.‏‎במקביל יתבצעו בכלל הרחובות ביישוב תיקוני מדרכות (כרגע מתבצעים ברחוב נחל הדס).‏‎

סלילת כבישים:‏‎רחובות נחל קנה, נחל הדס ונחל שילה יסללו במהלך חודש אוגוסט. לתושבים תנתן התראה מראש על מנת שלא יחנו את רכביהם ברחוב ביום הסלילה.בהמשך יסללו שאר הרחובות בישוב (מלבד מרום השרון, על כך יצא עדכון בנפרד כאשר היזם יסיים את הבנייה בשכונה).‏‎במקביל תסלל הירידה לכיוון החניון של בנייני העמותה בנחל פולג (1-7), וכן תסלל הגישה למשרדי המזכירות מאחורי המתנ״ס.

מגרש החניה בנחל אילון:‏‎בקרוב תחסם הגישה לכלי רכב כבדים בחניון הפתוח ברחוב נחל איילון. אנו מבקשים מנהגי הרכבים הכבדים לחדול כבר כעת מלחנות במקום ולחנות בחניה המיועדת מאחורי גן תלתן.

בית הכנסת:בישיבת המליאה האחרונה אושר תב״ר בסך 190,000 ש״ח לתיקוני בטיחות אחרונים בבית הכנסת. אנחנו מלאי תקווה שבכך תסתיים ההמתנה הארוכה ובית הכנסת ייחנך ברוב פאר והדר. על פי החלטת ראש המועצה חלוקת האולמות למניינים תקבע על ידי המועצה.

השדרה המרכזית והמרכז המסחרי:השדרה המרכזית עדיין לא נפתחה באופן רשמי בשל בעיות במערכת החשמל ואנו פועלים מול חברת ערים ומול המועצה לזירוז השלמת העבודות. בפגישה שנערכה עם מנהלי מרכז מטעם חברת זילברמינץ רתמנו גם אותם ללחץ ואנו מאמינים שהעבודות תושלמנה בהקדם. באותה פגישה ביקשו מנהלי המרכז להעביר מסר לתושבים על כך שהם מעוניינים מאד בהצלחת המקום, ומבקשים לפנות לבעלי החנויות בכל בעיה שמתעוררת על מנת לאפשר להם לשפר את השירות אותו הם נותנים. בקרוב יפתחו במתחם גלידריה, פיצוציה, וג׳ימבורי. פתיחת הזול סטוק נדחתה.

דואר:הועד מודה מקרב לב לחנות לה פמיליה שלקחה על עצמה את מתן שירותי הדואר ביישוב. בזאת נפתרה סוגיית שעות החלוקה ואיזור ההמתנה. מרכז החלוקה הישן ליד המתנ״ס נסגר.

גינון ושתילה:בשבועות הקרובים תשלח מחדש צמחיה רב עונתית בכיכר המרכזית בהתאם לתכנון אדריכלי של תומר מרום. במקביל יתבצעו שתילות באיי התנועה של נחל אלכסנדר ונחל איילון.בהמשך תתבצענה שתילות בכל רחבי היישוב, כולל עצים חסרים בנחל ערוגות וכן עצי פרי וגימור טוף בגינה בנחל פולג פינת נחל שילה.

אנו מבקשים במידת האפשר מהתושבים לא לטייל עם כלביהם על איי התנועה. הנ״ל הורס את ההשקיה ודורס את הצמחים בעיקר בשלב השתילה.

פארק אתגרי:חברת ערים מתקדמת לקראת השלמת הפארק האתגרי. במסגרת העבודות מוכשר כניסה זמנית לפארק מרחוב נחל פולג, וכן תבנה גדר חיה לצורך הפרדה בין הפארק לבין תושבי רחוב נחל פולג.שדרוג והרחבת מתקנים קיימים:במסגרת סיום עבודות חברת ערים ביישוב ביקש הועד מהחברה להקים גינת נדנדות מוצלת בשטח הפארק האתגרי. הוגשו הצעות מחיר ואנו ממתינים לאישור ותחילת עבודות.במקביל, אנו עובדים על הקמת מיניפיץ׳ בשטח הריק הצמוד לאולם הספורט בנחל פולג. המשטח יהיה דשא סינטטי או חול ים, על פי החלטה שתתקבל בועד.בנוסף לעבודות אלו אנו בודקים אפשרות להצללת גן השעשועים ליד המתנס.

חינוך ונוער:לראשונה יזמה ועדת חינוך תוכנית ייחודית לילדים בכיתות ד׳-ו׳ ונפתחו 2 מחזורים של קייטנת מדעים, מטעם משרד המדע והטכנולוגיה במחיר משתלם ומסובסד.כמו כן, לנוער נבנתה תוכנית קיץ נהדרת.

לסיכום, בנימה קצת אישית. התקופה הקרובה היא תקופת בחירות. זאת תקופה סוערת ומלאת אמוציות מטבעה. אנו קוראים לכל התושבים והצדדים לשמור על איפוק ועל כבודו של האחר. לכולנו מטרה משותפת של טובת היישוב, וכולנו נשאר שכנים גם יום לאחר הבחירות.‎

שבוע טוב לכולם,

בברכה,ועד מקומי צור יצחק

נקרא 6336 פעמים

© כל הזכויות שמורות לישוב צור יצחק
09-7494810
09-7494864
zuryitzhak@gmail.com
אתם כאן: דף הבית שירותים לתושב שירותים לתושב עדכוני ועד צור יצחק